نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: بلاتکلیفی رابطه

1228
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5912
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بلاتکلیفی رابطه

من دختری 23ساله هستم مدت 4ماه ازطریق سایتی با یه پسر 25ساله آشنا شدم .اول ایشون گفتن قصد ازدواج ندارن و فقط دوستی منم گفتم باشه.ولی یهو بعد از4ماه گفتن ک باید یه فکری کنیم باید تکلیفمون روشن شه.در ضمن ایشون سرباز هستن و این 4ماه از طریق نت همو دیدیم و ب دلیل اینکه بهشون مرخصی نمیدن نیومدن حضوری ببینیم همو.حالا میگن که خانوادم مذهبین باید بهشون خبر بدم و من ک گیج شده بودم خاستم تموم کنم رابطه رو و درکمال تعجب ایشون قبول کردن.من ک بعید میدیدم چنین رفتاریرو بعدش بهشون اس دادم و خاستم توضیح بدن ک چی شده ولی بازم درکمال تعجب نه جواب اس میدن نه زنگامو.حالا بعد سه روز دیشب یه شماره بهم اس داده که من خاهرش هستم و شما باید صبر کنین تا سربازی داداشم تموم بشه وقبل اون ازم خاستن که شماره تلفن خونمون و آدرسمونو براشون ایمیل کنم بهمراه عکسم.و گفتن ک ایشون از داداششون خاستن ک فعلا با من درارتباط نباشن............تورو خدا بگین من چیکار کنم من تا حدودی ب اون پسر وابسته شدم و بنظرم پسر خیلی خوبی میومدن ولی نمیدونم چی شده گیجم.............................توروخد کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : توروخدا کمکم کنین خاهش میکنم

آخه دختر خوب چه جوری به کسی که تا حالا ندیدیش اعتماد کردی!!!! به نظر من که بهش اعتماد نکن حتی اگه قرار بشه تا آخر عمرت تو عشقش بسوزی بازم بهش اعتماد نکن تا وقتی که خودش نیومده تورو ببینه و تو هم هیچ بهونه ای رو قبول نکن به هر حال اون پسره و هرکاری ازش برمیاد ولی تو 1دختری!!!! من که میگم اعتماد نکن. شاید عشق بمیره ولی تا حالا کسی از عشق نمرده

3. 3 کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط سارسار نمایش پست ها
    من دختری 23ساله هستم مدت 4ماه ازطریق سایتی با یه پسر 25ساله آشنا شدم .اول ایشون گفتن قصد ازدواج ندارن و فقط دوستی منم گفتم باشه.ولی یهو بعد از4ماه گفتن ک باید یه فکری کنیم باید تکلیفمون روشن شه.در ضمن ایشون سرباز هستن و این 4ماه از طریق نت همو دیدیم و ب دلیل اینکه بهشون مرخصی نمیدن نیومدن حضوری ببینیم همو.حالا میگن که خانوادم مذهبین باید بهشون خبر بدم و من ک گیج شده بودم خاستم تموم کنم رابطه رو و درکمال تعجب ایشون قبول کردن.من ک بعید میدیدم چنین رفتاریرو بعدش بهشون اس دادم و خاستم توضیح بدن ک چی شده ولی بازم درکمال تعجب نه جواب اس میدن نه زنگامو.حالا بعد سه روز دیشب یه شماره بهم اس داده که من خاهرش هستم و شما باید صبر کنین تا سربازی داداشم تموم بشه وقبل اون ازم خاستن که شماره تلفن خونمون و آدرسمونو براشون ایمیل کنم بهمراه عکسم.و گفتن ک ایشون از داداششون خاستن ک فعلا با من درارتباط نباشن............تورو خدا بگین من چیکار کنم من تا حدودی ب اون پسر وابسته شدم و بنظرم پسر خیلی خوبی میومدن ولی نمیدونم چی شده گیجم.............................توروخد کمکم کنین
    دقيقا طبق گفته دوستمون .از كجا معلوم اوني كه اس داده خودش نبوده و واقعا خواهرش بوده عزيزم اين رابطه ها هر چقدر هم به نظرت پاك باشه اشتباه ه مطمعن باش صد در صد به مشكل ميخوري چرا خودتو مشغول اين رابطه ها ميكنيد شما كه هيچ اشنايي با هم نداريد چطور ادعا ميكني كه پسر خوبي بوده پشت اين دنياي مجازي يه دنيا دروغه چرا دل ميديد به چيزي كه مي دوني اشتباهه و وافعيت نداره اين عشق بين شما هم مجازي خواهد بود اين راهي كه داري ميري غلطه پس سريع برگرد و بيشتر داخل اين چاه تاريك نرو

5. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    تشکر شده 59 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

عشقای مجازی همش دروغن اطرافیانم و خودم تجربه داشتیممممم بیخیالش
    امضای ایشان
    زندگی عشق است/عشق افسانه نیست/آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست/عشق آن نیست که هرلحظه کنارش باشی/عشق آن است که هرلحظه به یادش باشی

7. کاربران زیر از احسان1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

شايد خودش اس داده و بخواد از عكس و آدرست سوءاستفاده كنه، عزيزم اصلا اين كارو نكن بعد يه مدت فراموشش ميكنى

9. کاربران زیر از مانيا٢ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5912
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان عزیز اولا ممنون از مشاورتون بعد اینکه تماس گرفتم و خاهرش بود کلی باهام صحبت کرد و گفت ک قضیه رو برادرش بهش گفته وخاسته کمک کنه و اگه صلاح نمیبینم عکسو نفرستم و هرجور صلاح میدونم برخورد کنم نحوه صحبتش اختیاری گذاشتن من بود واسه همینم من ازش تشکر کردم و خداحافظی و براش هیچی نفرستادم چون خود اون پسره رفته تو سوراخ موش دیگه نیستش و خاهرش هست فقط پس فراموشی رو به ادامه ترجیح دادم.بازم از همتون ممنونم

11. کاربران زیر از سارسار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سارسار نمایش پست ها
    سلام
    بیشتر بخوانید و بدانید,مشاوره بگیرد و برای ازدواج لااقل تا 25 سالگی صبر کنید.موفق باشید

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    تشکر شده 22 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز همه عزیزان درست میگن دنیای مجازی جای عاشق شدن نیست کسایی رو می شناسم که 6 سال 5 سال تو تب هم می سوختند و عاشق بودند و الان که ازدواج کردند یا به هم دیگه شک دارند یا تو آغوش یکی دیگه هستند هرگز عکست رو تو دنیای مجازی برا کسی نفرست همون خدایی که تو رو عاشق اون کرد همونم کاری میکنه که فراموشش کنی البته اگر خودت بخوای یادت نره خوبی ما آدم ها به اینه که زود فراموش می کنیم یادت نره الان که مجردی بهترین تصمینات رو برا زندگیت بگیر چون قراره یک عمر با همین تصمیم زندگی کنی موفق یاشی
    امضای ایشان
    مصیبت آدمی به اندازه صبر اوست
    پس هر وقت در مصیبتی گرفتار شدید صبر کنید
    و با ناله و شیون پاداش پایان صبرتان را از بین نبرید
    امام علی(ع)

14. کاربران زیر از sogand بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6348
    تشکـر
    10
    تشکر شده 18 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    شما بهتره صبر کنید ... ببینید چه اتفاقی میفته ... هیچ کاری انجام ندید .. بزارید ببین اون چه عکس العملی نشون بده ... بعد هم کسی تو زندگی شخصیش اجازه میده به خواهر یا مادر یا بقیه .. وارد بشن .. من فکر میکنم خیلی استقلال نظر ندار .. باید این نکته رو هم در نظر بگیرید ..
    در ضمن پیشنهاد میکنم .. اگر ایشون واقعا شمارو میخوان بگین بین بیان خواستگاری .. و حتی میتونید یه چند وقتی از نزدیک باهم اشنا بشیم ...
    یه نکت دیگه ایم که باید بگم در رابطه با اشنا شدن از وسایل مدرن و نو امروزی . بعضی ها فکر ها متعصبانه ای دارن که فکر میکنن وسایل ارتباط جمعی یه هیوایه وحشت ناکیه و همرو هم به دوری از اون توصیه میکنن اول اینم یک وسیلست مانند خیلی از و سایل که همیشه اوایل همرو از اون نهی میکردن ... مهم نفس کار .. وگرنه این وسایل رو نمیشه ذات بد فرض کرد .. شما میتونید از یه وسیله در جهت خوب و صحیح بهر ببرید .. میتونید نه طوری دیگری استفاده کنید ..
    ضمنا بنده با ارتباط هایی بی هدف مخالفم .. میگم شما برای هر ارتباط باید هدفتون رو مشخص کنید .. زمانی که یه خانم با یک مرد ارتباط دارن باید معلوم بشه این ارتباط به چه منظوریه .. ایا یک رابطه سالم و در حدود رعایت شده هست .. و یا رابطه دیگر. که هدفش معلوم نیست .. و به قول معرف به رابطه هرزه است ..
    انسان باید رابطشو مشخص کنه ..
    موفق و سلامت باشید.
    ویرایش توسط نیما. : 09-12-2014 در ساعت 02:48 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد